Firma Hakkında

1972 yılında beyaz eşya sektörü için elektrikli komponentleri üretmek üzere kurulmuştur. Çevirmeli Anahtar, Tuşlu Anahtarlar, Sürgülü Anahtarlar ve Gösterge Lambaları üretmektedir. Ayrıca üretim tekniği ve deneyiminden dolayı küçük plastik ve metal parça ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Ürünlerimiz müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak kalite ve hizmet anlayışıyla sunulur. Referanslarımız ve ürettiklerimiz gösteriyor ki gelişen sektöre uyum sağlayan tedarikçi olmak bizi bugünkü gurur duyduğumuz konuma getirmiştir.

Sektörün önde gelen firmaları ile uzun süreli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Ürettiklerimizin %75’i yurtdışına çıkmaktadır. Bunun %50’si yurt dışındaki beyaz eşya üreticilerine yapılan direkt satışlar ile gerçekleşmektedir.

40 yıla ulaşan faaliyetimizde yurt içinde ve yurtdışında birçok beyaz eşya üreticisine hizmet verebildik. Bugün yıllık 20 milyonun üzerinde komponent üretmekteyiz. Ürünlerimizin gün geçtikçe artan çeşitliliği ile müşterilerine geniş alternatifler sunabilmekteyiz.

Ürünlerimiz VDE, KEMA, ENEC, CSA belgelerine ve sistemimiz EN-ISO 9001:2008 belgesine sahiptir. Çevre faaliyetlerimiz EN-ISO 14001, İş Sağlığı ve Güvenliği faaliyetlerimiz OHSAS 18001 standartlarına uyumludur ve DEKRA tarafından belgelendirilmiştir. Firmamız Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) Girişiminin katılımcısıdır. Bu faaliyet çerçevesinde taahhütlerimizi yerine getirdiğimizi İlerleme Bildirim Raporumuzda (COP) bu sitede takip edebilirsiniz.

İşletmemiz Pendik – İstanbul’dadır. Atatürk Havalimanına 70km, Sabiha Gökçen Havalimanına 3km mesafede İstanbul’un Asya tarafındadır. Üretim yerimiz 2.100 m² kapalı alana sahiptir. Güvenlik ve sağlık koşulları yüksek nitelikli tesisinde, yaklaşık 150 çalışanı ile çevreye duyarlı, kaliteli bir üretim faaliyeti göstermektedir.