Üretim Tekniği

Ürünlerimiz plastik ve metal parçaların bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.

Plastik parçalar, RoHS ve Reach kriterlerine uyumlu, elektriksel ve mekanik özellikleri karşılayacak nitelikte, mühendislik plastiklerinden Arburg Marka enjeksiyon makinelerinde üretilir. PA6, PA66, PC, PSU malzemeler kullanılan hammaddelerimizdir. Ürünlerin kullanım koşullarına, estetik beklentilerine ve karşılaması gereken performanslarına göre belirlenir.

Metal parçalar, RoHS ve Reach kriterlerine uyumlu, elektriksel ve mekanik özellikleri karşılayacak nitelikte bakır, pirinç, fosforbronz, çelik malzemelerdir. Kontak malzemeleri, alaşımlı veya saf gümüş ile üretilmiştir.

Elektriksel ve ömür koşullarına göre belirlenir. Kontak üretimi konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile tasarım ve uygulama yapılmaktadır.

Montaj faaliyetimizde uygun üretim teknikleri kullanılarak ürünlerimizin uzun ömürlü ve beklenen teknik özellikleri karşılayacak nitelikte olması sağlanır. Lehim yerine Crimping materyali, yapıştırma yerine ultrasonik kaynak tercih etmek gibi.

Faaliyetlerimizi ERP yazılımı kullanarak Just in Time (JIT) ve Just in Sequence (JIS) konseptlerine uygun yürütmekteyiz. Bu sayede düşük maliyetli ve zamanında teslimat hedefimizi başarılı bir şekilde karşılıyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda uzman desteği ile sürekli ve yüksek verimli bir üretim faaliyeti gerçekleştiriyor. Risklerimizi bertaraf ediyoruz.

Atık yönetimi ile üretim faaliyetlerimizde dolayı olumsuz çevresel etki oluşturmuyoruz.